Miszkowice

polska dolnośląskie
 • 1 cena: od 59 900 zł
 • 1 ilość działek: 11
 • 1 powierzchnie: od 1 408 m2
 • 1 najbliższe miasto: Karpacz - 24 km

Opis

Twój dom z widokiem na Grzbiet Lasocki w Karkonoszach!

Otoczony z trzech stron Parkami Krajobrazowymi kompleks, z działkami znajdującymi się bezpośrednio na strumieniem, a także bliskość jeziora z plażą oraz niepowtarzalne widoki na pobliskie szczyty. A wszystko to znajdziesz w Miszkowicach. Może właśnie tu postawisz swój dom?

Uwaga!
Mamy do zaoferowania ostatnią działkę budowlaną!

Działki dzięki swojemu unikalnemu położeniu gwarantują azyl od miejskiego zgiełku, znajdując się jednocześnie w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Otoczony z trzech stron Parkami Krajobrazowymi kompleks, to idealne miejsce dla miłośników natury, pieszych wędrówek i aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Jeśli zaś lubisz mniej aktywny czas, odpoczynek znajdziesz na pobliskiej plaży, nad Jeziorem Bukówka, z którego rozciąga się widok na malownicze wzgórza. Atutem jest również bliskość granicy polsko-czeskiej.  Kompleks znajduje się w miejscowości Miszkowice.

Kochasz przyrodę? Możesz mieć na wyciągnięcie ręki pachnący i zielony las bogaty w faunę i florę oraz malownicze jezioro z plażą.  Dom w takiej okolicy daje  okazję, by delektować się cisza i bliskością z naturą, będąc zarazem częścią nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych.. Okolica daje wiele różnorodnych możliwości aktywnego spędzania czasu, od zwiedzania Zamku Książ, Świątyni Wang po zimowe szaleństwa na stokach w Karpaczu.

Informacje o działkach

 • Liczba dostępnych działek 1
 • Wielkość działki  1 408 m2
 • Cena za działkę   59 900 zł brutto
 • Cena za udział w drodze 1 900 zł brutto
 • Możliwy typ zabudowy: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna lub jednorodzinna, mieszkalnictwo pensjonatowe
 • Sprzedaż zwolniona jest od podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2%. Właśnie tę kwotę zaoszczędzisz na akcie u notariusza.
 • Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Rady Gminy

Działka w 100% sprawdzona!

Starannie zweryfikowaliśmy działkę, sprawdzając kilkadziesiąt parametrów. Przeanalizowaliśmy m.in.:

-> istniejącą i planowaną zabudowę

-> obciążenia, hipoteki, kwestie własnościowe

-> ryzyko powodzi w danym obszarze

 Najlepsze ceny bez pośredników

Kupując od nas nie płacisz za pośrednictwo. Oferujemy najlepsze ceny na rynku dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dostarczaniu gotowych działek budowlanych. Starannie wybieramy kupowane przez nas tereny biorąc pod uwagę kilkadziesiąt różnych czynników ryzyka.

Inwestycje z widokiem – kim jesteśmy

„Inwestycje z widokiem” to firma, która od 12 lat zajmuje się w wyborem atrakcyjnych terenów i przygotowaniu na nich gotowych działek pod budowę i inwestycje. Nasz zespół składa się z ekspertów z różnych obszarów związanych z rynkiem nieruchomości: specjalistów ds. zagospodarowania przestrzennego i urbanistyki, rzeczoznawców, prawników oraz specjalistów z zakresu budownictwa. Od początku działalności sprzedaliśmy ponad 2 tysiące działek w 13 województwach.

Twój dom, Twoja inwestycja

Działki budowlane w Polsce to jedna z najbezpieczniejszych inwestycji: notujemy ciągły, stabilny wzrost ich cen. Prognozuje się, że wzrost ten będzie trwał: w Polsce cały czas nadrabiamy straty/różnicę w cenach względem państw tzw. „starej” Unii Europejskiej. Posiadanie własnej ziemi to to inwestycja w przyszłość Twoją i Twojej rodziny.
Działki budowlane to także jedna z najbardziej płynnych inwestycji w nieruchomości. W razie potrzeby relatywnie łatwo je spieniężyć, a jednocześnie gwarantują atrakcyjny wzrost wartości inwestycji.

 Dołącz do ponad 2000 naszych zadowolonych Klientów!

Jakub Kortus
tel. + 48 730 115 024

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

 

Ceny wszystkich dostępnych działek prezentuje poniższa tabela.

nr działki przeznaczenie powierzchnia m2 cena zł cena zł za m2 cena za udział w drodze zł
155/15 działka budowlana 1408 59 900 42,54 1900

Podane ceny są cenami brutto.

Sprzedaż zwolniona jest od podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2%. Właśnie tę kwotę zaoszczędzisz na akcie u notariusza.

Do każdej działki należy doliczyć cenę za udział w drodze w wysokości 1 900 zł

Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

Lokalizacja

 • lasLas -bezpośrednie sąsiedztwo
 • sklepSklep spożywczy- 800 m
 • szkolaSzkoła podstawowa- 200 m
 • jezioroJezioro Bukowskie - ok. 2 km

Dowiedz się więcej

Kontakt